Chronów śpiewał Pieśni Patriotyczne

Chronów śpiewa Pieśni Patriotyczne

“Wojenko, wojenko”, “Piechota”, “Płynie Wisła, płynie”, ” Za Niemen” – to tylko część utworów, które zabrzmiały 15 sierpnia 2013r. podczas wspólnego śpiewania pieśni patriotycznych w Chronowie. 

Impreza zorganizowana przez Towarzystwo Miłośników Chronowa “Gryfici” zgromadziła w Gospodarstwie Agroturystcznym Gnutkoland wielu pasjonatów śpiewania. Wśród przybyłych byli zarówno reprezentanci starszego jak i młodszego pokolenia. Inicjatorem wspólnego śpiewania pieśni patriotycznych jest Bogdan Kasprowicz, który wspólnie z akompaniującym Stanisławem Domańskim, fantastycznie poprowadził część muzyczną.Gościem honorowym była aktorka Magdalena Waligórska, znana głównie jako barmanka Wioletka z “Rancza”.

Aktorka, która na spotkanie przybyła z niezwykle sympatycznym, malutkim pieskiem Panem Kuleczko, opowiadała jak rozpoczynała karierę w filmie Ranczo, jakie są jej marzenia zawodowe i plany na przyszłość. Na zakończenie rozdawała autografy i chętnie i pozowała do wspólnych zdjęć. Dużym zaskoczeniem dla wszystkich była informacja, że prababcia aktorki pochodzi właśnie z Chronowa.

Pani Marta Waligórska była kolejnym już gościem z aktorskiej obsady Rancza. Warto przypomnieć, że podczas wcześniejszych spotkań na zaproszenie Grażyny i Bogdana Kasprowiczów gościli min. Marta Lipińska, Bogdan Kalus, Grzegorz Wons, Wojciech Wysocki.

(B.M)

Bądź pierwszym który skomentuje

Dodaj komentarz