Koncert dla Mam w ZS w Starym Wiśniczu

Dzień Mamy

Dnia 28 maja w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Starym Wiśniczu odbyła się uroczystość poświęcona mamom z okazji Ich święta.

Uczniowie klas I a i I b pod kierunkiem wychowawczyń Pani Renaty Tworzydło i Pani Janiny Hojnik przygotowali niezwykły koncert dla mam. Dzieci wcieliły się w rolę rodziców i ich pociech pokazując jak ważna jest ich rola w codziennym życiu. Odegrały też wiele żartobliwych scenek, które wywołały uśmiech na twarzach mam, dziękując za trud i wychowanie wygłosiły piękne wiersze, które samodzielnie ułożyły i odczytały też krótkie opowiadania na temat: „Za co kocham swoją mamę”. Następnie zaprezentowały swoje wokalne i taneczne umiejętności dedykując rodzicom piękne piosenki: zatańczyli układ choreograficzny do melodii „Wyginam śmiało ciało” oraz taniec cha-cha, a mali gitarzyści wykonali słynny przebój „Ona tańczy dla mnie” zespołu Weekend. W treści koncertu pojawiły się podziękowania za miłość i dobro jaką otrzymują od swoich mam. W drugiej części koncertu niespodzianką były konkursy dla mam, których zadaniem było rozpoznać siebie na podstawie słownego opisu dzieci oraz odnaleźć swój portret w galerii prac plastycznych. Ileż było śmiechu i radości!

Na koniec dzieci odśpiewały mamom uroczyście „Sto lat” i wręczyły im własnoręcznie wykonane upominki oraz czerwone róże. Mali artyści zebrali gromkie brawa!!!

Cały koncert dostarczył wiele łez wzruszenia, radości i dumy z własnych pociech. Za wspaniałe przygotowanie uczniów wychowawczynie otrzymały słowa podziękowania i gratulacje od Pani Dyrektor szkoły Jolanty Małeckiej jak również od Rodziców, dla których był to najpiękniejszy i najmilszy prezent z okazji Ich święta.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć i filmów z tego fantastycznego koncertu.

Bądź pierwszym który skomentuje

Dodaj komentarz