XVII Konkurs Plastyki Obrzędowej Świąt Wielkanocnych rozstrzygnięty

Konkurs w OER

21 marca 2013r. w Ośrodku Edukacji Regionalnej w Starym Wiśniczu rozstrzygnięty został XVII Konkurs Plastyki Obrzędowej Świąt Wielkanocnych i otwarcie Wystawy Pokonkursowej. Na konkurs napłynęła bardzo duża ilość prac zgromadzona na dwunastu stoiskach ze szkół, przedszkoli i świetlic naszej gminy.

Oceny prac dokonało jury w składzie: Monika Trzeciak, Agata Załupska i Bernadetta Błoniarz.W kategorii za stoisko I miejsce przyznano dla Zespołu Szkół w Starym Wiśniczu a II dla Zespołu Szkół w Nowym Wiśniczu i Świetlicy Wiejskiej w Wiśniczu Małym. Oceniono również prace w poszczególnych stoiskach – pisanki wykonane w różnych technikach, palmy, ciasto obrzędowe, gaiki . W tej kategorii nagrody równorzędne przyznano dla: Jabuba Nalepki, Weroniki Maź, Katarzyny Krotos, Marzeny Kokoszka, Karoliny Maź, Mikołaja Klimka, Katarzyny Bienias, Katarzyny Widełka, Katarzyny Olipra z Zespołu Szkół w Starym Wiśniczu, Dagmary Kopacz, Macieja Rębilasa, Aleksandry Zelek, Wioletty Kokoszka, Katarzyny Dobranowskiej, Karoliny Trylińskiej, Oliwii Górka, Angeliki Gos i Sebastiana Piszczka z Zespołu Szkół w Nowym Wiśniczu, Natalii Machał i Patrycji Kożuchowicz z Publicznej Szkoły Podstawowej w Chronowie. Nagrodzono również prace zbiorowe z Przedszkola Samorządowego w Nowym Wiśniczu, Przedszkola Samorządowego w Starym Wiśniczu, Świetlicy Wiejskiej w Kobylu, Świetlicy Wiejskiej w Kopalinach i klasy I gimnazjum ze Starego Wiśnicza.

Wszyscy laureaci konkursu otrzymali nagrody książkowe.

Wszystkie prace oglądać można na wystawie pokonkursowej czynnej 22,25,26,27 marca i 3 kwietnia 2013r. w godz. 11.00 – 14.00 oraz 24 marca 2013r.(niedziela) w godz. 14.00 – 17.00 Serdecznie zapraszamy.

Bądź pierwszym który skomentuje

Dodaj komentarz