Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski

W piątek 9 marca 2012 roku w siedzibie Starostwa Powiatowego w Tarnowie już po raz jedenasty, odbył się kolejny etap konkursu „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”.
W quizie wiedzy uczniów wzięły udział poszczególne drużyny z Parków Krajobrazowych Pogórza: trzy z Wiśnicko- Lipnickiego Parku Krajobrazowego: z Kobyla, Lipnicy Murowanej i Rajbrotu, cztery z Parku Krajobrazowego Pasma Brzanki oraz trzy z Ciężkowicko-Rożnowskiego Parku Krajobrazowego. Zespół Szkół im. ks. Jana Twardowskiego w Kobylu reprezentowała drużyna w składzie: Justyna Gut, Radosław Zawicki, Piotr Śliwa oraz Małgorzata Macheta przygotowana przez panią Bogusławę Chamielec. Udało im się pokonać drużyny z Rajbrotu i Lipnicy Murowanej, a tym samym będą reprezentować Wiśnicko-Lipnicki Park Krajobrazowy w finale wojewódzkim, który odbędzie się w kwietniu w Sali obrad Sejmiku Województwa Małopolskiego.
Zwycięzcy zdobyli cenne nagrody indywidualne m.in.: MP4, książki oraz nagrodę pieniężną w kwocie 1500 zł dla szkoły z przeznaczeniem na pomoce dydaktyczne.
Gratulujemy i trzymamy kciuki za wygraną na etapie wojewódzkim.

Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski

Bądź pierwszym który skomentuje

Dodaj komentarz