Poszukiwanie Skarbu

Pod takim hasłem odbyła się w dniu 17 września 2011 roku  impreza rozrywkowo-edukacyjna zorganizowana przez Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Wiśniczu.
Przybyło na nią pięć drużyn reprezentujących Świetlice Wiejskie z Połomia Dużego, Leksandrowej, Kopalin, Starego Wiśnicza i Królówki. Tematem przewodnim tegorocznej edycji była woda. Wszystkie pytania, rebusy, krzyżówki i zadania były z nią związane. Trafnie odczytując wskazówki dostarczone na karcie zabawy jak również w miejscach gdzie pozostawione były pytania, uczestnicy mieli dotrzeć na miejsce ukrycia skarbu. Wyruszali z sali widowiskowej MOK a finał tej gry miał miejsce na basenie w Leksandrowej. Młodzież pływać tam nie mogła, bo jest już po sezonie, ale pytania dotyczyły również dyscyplin sportowych związanych z wodą. Jednym z elementów zabawy była rywalizacja, w której istotną rolę odgrywały nie tylko punkty za prawidłowo udzielone odpowiedzi, ale również czas w jakim udało się dotrzeć do ukrytych nagród. Drużyna, która zdobyła największą liczbę punktów reprezentowała Świetlicę Wiejską w Kopalinach i to właśnie oni zostali laureatami Poszukiwania Skarbu 2011.
Na zakończenie czekała na wszystkich jeszcze jedna niespodzianka – ognisko, na którym każdy mógł upiec kiełbaskę i skosztować pachnących ziemniaków. Było naprawdę smacznie!

skarb

Bądź pierwszym który skomentuje

Dodaj komentarz