Miłe wspomnienie na czas wakacji

Dni 23 i 24 maja 2011 roku to wyjątkowe daty dla najmłodszych przedszkolaków Przedszkola Samorządowego w Nowym Wiśniczu. Dni te pozostaną na długo w pamięci wielu dzieci.
Już od pierwszych miesięcy wiosny Julcia Wójcik z przejęciem opowiadała swoim koleżankom i kolegom o powiększającym się stadzie baranków w ich gospodarstwie. Gdy pod koniec maja wraz ze swoimi rodzicami zaprosiła nas na swoje „ranczo”  z radością przyjęliśmy zaproszenie. 23 maja wyruszyliśmy na wycieczkę. Już sam przejazd autobusem był nie lada atrakcją, bowiem duża grupa dzieci mogła po raz pierwszy  zasmakować podróżowania tym środkiem lokomocji. Kilkugodzinny pobyt w pięknym miejscu, w bezpośrednim kontakcie ze zwierzętami i otaczającą przyrodą dały dzieciom wiele radości. Samodzielnie upieczona kiełbaska na ognisku smakowała jak nigdy dotąd, a ujeżdżanie małego konika było prawdziwym wyzwaniem. Pobyt na posiadłości państwa Wójcików dostarczył nam wiele wspaniałych przeżyć za co SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!

Dnia 24 maja odpowiedzieliśmy na zaproszenie przedszkola z Lipnicy Murowanej wyruszając na wycieczkę również  naszym autokarem. Serdeczna atmosfera, atrakcyjne zabawy w ogrodzie przedszkolnym oraz poznanie nowych rówieśników zapewne pozostawią wiele miłych wspomnień na czas nadchodzących wakacji. Niewątpliwie wyjazd ten stał się  okazją do integracji różnych środowisk przedszkolnych, a poznanie  sąsiadujących z naszym miastem miejscowości wzbogacił małych przedszkolaków  o nowe wiadomości oraz doświadczenia.

Bądź pierwszym który skomentuje

Dodaj komentarz