Zakończenie sezonu Juniorów Starszych

We wtorek 21 czerwca 2011 roku odbył się ostatni przed wakacjami trening zespołu juniorów starszych KS Szreniawa Nowy Wiśnicz, podczas którego trener i Burmistrz Nowego Wiśnicza podziękowali sportowcom za dobrą współpracę i pogratulowali osiągniętych sukcesów.
Drużyna juniorów starszych w sezonie 2010/2011 występowała w roli beniaminka w tarnowskiej okręgowej lidze juniorów. Liga ta składa się z 14 drużyn, a Szreniawa na koniec rozgrywek zajęła bardzo wysokie 4 miejsce z dorobkiem 51 pkt. Praktycznie przez cały sezon drużyna utrzymywała się w ścisłej czołówce tabeli. W pierwszej rundzie jaki i na początku drugiej zespół prowadził Remigiusz Faryński, natomiast na miesiąc przed zakończeniem sezonu drużynę objął Tobiasz Stokłosa. Po miesiącu pracy z zespołem trener jest zadowolony z pracy zawodników oraz osiągnięć drużyny. Obecnie kadra juniorów liczy 16 osób, które trenują dwa razy w tygodniu. W tym roku czterech zawodników kończy grę w drużynie juniorów i zasili szeregi pierwszego zespołu. Posiadając duże umiejętności w przyszłości mogą stanowić o sile pierwszej drużyny.
Oto skład drużyny juniorów w sezonie piłkarskim 2010/2011: Arkadiusz Adamczyk,Tomasz Bereta, Jarosław Błoniarz, Oskar Choma, Tomasz Górski, Piotr Kokoszka, Dominik Kukla, Wojciech Majcher, Tomasz Nowak, Dominik Ochel, Dominik Orzeł, Adam Rębilas, Paweł Świątek, Daniel Turmiński, Jakub Witek, Mariusz Piech, Adam Dunaj i Dawid Cygan.

Bądź pierwszym który skomentuje

Dodaj komentarz