Młodzi piłkarze z Muchówki

Chłopcy ze Szkoły Podstawowej w Muchówce, 20 maja 2011 roku wzięli udział w VII Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej im. M. Wielgusa. Rozgrywany on był na orliku przy BKS Bochnia. Wzięło w nim udział 7 drużyn z powiatu bocheńskiego: SP Rozdziele, LUKS Sobolów, SP Lipnica Murowana, Promyk Siedlec, Błyskawica PSP Żegocina, Łazowianka PSP Łazy i reprezentacja naszej gminy PSP Muchówka pod opieką nauczycielki wychowania fizycznego pani Lidii Pawlik.
Nasza drużyna po zaciętych zmaganiach zajęła II miejsce. Przegrała tylko jeden mecz ze zwycięzcami turnieju, drużyną z PSP w Żegocinie. W skład drużyny weszli: Brzegowy Damian, Cygan Kacper, Duś Artur, Maciejasz Krystian, Mochel Szczepan, Więcław Miłosz, Stokłosa Jakub.
Młodym sportowcom gratulujemy zwycięstwa i życzymy wiele radości i satysfakcji z uprawiania sportu.

Bądź pierwszym który skomentuje

Dodaj komentarz