Zimowe Warsztaty Taneczne 2011!

7 lutego rozpoczęły się zimowe warsztaty taneczne, nasi tancerze  trenowali ciężko ponad 5 godzin dziennie, aby w pełni wykorzystać materiał warsztatów, który nie należał do łatwych.
Od 10 rano zmagali się z lekcjami baletu prowadzonymi przez naszą instruktorkę Paulinę Czachor, następnie lirical jazz, którego uczyła  tancerka, instruktorka  Katarzyna Nieużyla, potem modal jazz underground, w którego tajniki wprowadzała umiejętnie Patrycja Sateja. W ostatni  dzień na naszą młodzież czekała niespodzianka –  lekcje HIP HOPU z przyszłym uczestnikiem programu You can Dance VI Dominikiem Olechowskim, który definitywnie „powalił” wszystkich na kolana. Jego gangsterski hip hop był idealnym zakończeniem warsztatów i jednocześnie wielką nagrodą.
Każde z zajęć były na swój sposób magiczne, jedyne w swoim rodzaju. Instruktorzy  starali się przekazać to, co najważniejsze, oprócz technicznych wskazówek znalazły się również cenne rady dotyczące przekazu oraz interpretacji tańca. Nie zabrakło równocześnie śmiechu i wzruszeń.
Pełna mobilizacja oraz ciężka praca ponad 40 tancerzy FUNKY DANCE na pewno zaowocują w przyszłości. A o tym możemy przekonać się  w kolejnych projektach tanecznych 2011 roku.

 

Bądź pierwszym który skomentuje

Dodaj komentarz