Zakończenie roku szkolnego 2009/10

Dziś uczniowie i nauczyciele uroczyście zakończyli kolejny rok szkolny. Po wielomiesięcznej pracy dzieci, młodzież, nauczycielie i wychowawcy spotkali się po raz ostatni by podsumować mijający rok nauki.
Wymęczeni miesiącami wytężonej pracy i siedzenia w szkolnych ławach uczniowie w końcu odetchną z ulgą! Dziś ich ulubiony dzień w roku – początek wakacji. W końcu przed nimi dwa miesiące odpoczynku, odpoczynku od ciężkich podręczników, trudnych sprawdzianów, niezapowiedzianych kartkówek.

W uroczystościach z okazji zakończenia roku szkolnego uczestniczyli także przedstawiciele Organu Prowadzącego na czele z gospodarzem Gminy Burmistrzem Stanisławem Gaworczykiem, który podziękował uczniom, nauczycielom i wychowawcom, za trud pracy i nauki włożony w wszechstronny rozwój dzieci i młodzieży. Wręczył także wyróżnienia Burmistrza dla najlepszych uczniów za wzorową postawę oraz szczególne osiągnięcia w sferze nauki.
    
Wszystkim przekazał życzenia słonecznych i bezpiecznych wakacji, wielkiej przygody, miłego wypoczynku, niewyczerpanych pokładów energii i uśmiechu. Na koniec życzył, aby wszyscy wzmocnieni pozytywną energią płynącą z czasu wakacji i wypoczynku, bezpiecznie wracali do szkoły.

 
Zakończenie roku szkolnego
 

Bądź pierwszym który skomentuje

Dodaj komentarz