Gminny Konkurs Biblijny

31 maja 2010 roku w Zespole Szkół im. ks. Jana Twardowskiego odbył się IV Gminny Konkurs Biblijny. W tej edycji konkursu uczestnicy musieli wykazać się gruntowną znajomością Ewangelii napisanej przez jednego z Apostołów  – świętego Mateusza. W konkursie wzięli udział uczniowie szkół podstawowych.
W tym roku puchar (główna nagroda konkursu) powędrował do Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Starym Wiśniczu. Wywalczyła go dla swojej szkoły Katarzyna Krotos.  II miejsce zajął Karol Przybojewski,  a III Karol Brzegowy – obaj chłopcy to uczniowie szkoły w Nowym Wiśniczu. Gratulujemy!
 
Gminny Konkurs Biblijny

 
Dla laureatów przygotowano atrakcyjne nagrody książkowe, ale w tym konkursie każdy jest zwycięzcą. Wszyscy uczestnicy (22 osoby) są zaproszeni do wzięcia udziału w wycieczce do Tarnowa i Zabawy. Zaplanowane są odwiedziny domu rodzinnego błogosławionej Karoliny Kózki oraz przejście drogą krzyżową do miejsca męczeństwa. Dzięki panu Burmistrzowi Stanisławowi Gaworczykowi uczestnicy zwiedzą Muzeum Diecezjalne w Tarnowie.
Wrażeniami podzielimy się na naszej stronie internetowej Zespołu: www.szkolakobyle.edu.pl. Organizatorki konkursu Anna Filipek i Monika Cholewa

Bądź pierwszym który skomentuje

Dodaj komentarz