Świetlicowy Dzień Dziecka

W dniu 6 czerwca 2010 r. odbyła się w Połomiu Dużym impreza pt. „Świetlicowy Dzień Dziecka”.
Plenerową zabawę dla dzieci przygotowała młodzież działająca w Świetlicach Wiejskich w Muchówce i Połomiu Dużym oraz szkolnym Wolontariacie. Program rozpoczął się od przedstawienia pt. „Czerwony Kapturek”. Dzieci z zaciekawianiem obejrzały bajkę, a potem uczestniczyły w kilkugodzinnej zabawie. Odbyło się wiele konkursów i zabaw, w których każde dziecko mogło uczestniczyć, a za udział w zabawie otrzymać drobną nagrodę. Dzięki życzliwości sponsorów udało się nagrodzić wszystkich uczestników zabawy.
Ogromnym zainteresowaniem cieszył się konkurs, w którym wybieraliśmy MAŁĄ MISS. Spośród dwudziestu kandydatek konkurs ten wygrała Weronika Nowobilska z Połomia Dużego. Przeprowadzenie tego konkursu było bardzo trudne, bo każdą z dziewczynek cechował wyjątkowy wdzięk i urok.
 
Świetlicowy Dzień Dziecka

 

Wiele radości sprawiły dzieciom cztery wesołe KLOWNY, które cały czas towarzyszyły małym uczestnikom w konkursach i zabawie. To niedzielne popołudnie było okazją nie tylko do zabawy, ale także integracji dzieci oraz młodzieży z dwóch sąsiednich wiosek, a i dorośli, którzy przybyli razem ze swoimi pociechami mogli odpocząć w cieniu drzew i porozmawiać ze znajomymi. Miło nam było gościć na niedzielnym spotkaniu radnych z obu miejscowości, Pana Władysława Stary z Muchówki oraz gospodarza Połomia Dużego – Pana Edwarda Oświęcimkę, a także Pana Leszka Marszałka – Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Wiśniczu.
Spotkanie zakończyła zabawa dyskotekowa na tle zachodzącego słońca. Świetlicowy Dzień Dziecka był dla wszystkich udaną, niedzielną rekreacją.
Dziękujemy wszystkim sponsorom za ufundowane nagrody, a wśród nich byli: Pani Krystyna Tworzydło (Delikatesy CENTRUM w Nowym Wiśniczu), Pan Rafał Wójs (sklep GROSZEK w Muchówce), Państwo Danuta i Kazimierz Dymura (sklep spożywczy w Połomiu Dużym), Państwo Justyna i Marcin Burkiewiczowie oraz Świetlica Wiejska w Muchówce i Połomiu Dużym.

 

Bądź pierwszym który skomentuje

Dodaj komentarz