Laureaci szkolnych konkursów

W związku z obchodami Święta Patrona Szkoły Podstawowej im. Stanisława Lubomirskiego oraz 394. rocznicą lokacji miasta, Zespół Szkół w Nowym Wiśniczu zorganizował szereg konkursów skierowanych do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z gminy Nowy Wiśnicz. Ich rozstrzygnięcie oraz uroczyste wręczenie nagród i dyplomów nastąpiło 7 czerwca 2010 roku podczas Święta Patrona Szkoły Podstawowej które odbyło się na zamku w Wiśniczu.
 
Laureaci szkolnych konkursów 

 

Nad prawidłowym przebiegiem wszystkich konkursów czuwały niezależne komisje, które wyłoniły następujących laureatów:

GMINNY KONKURS LITERACKI (dla klas IV – VI i gimnazjum)

•    Kategoria: reportaż (gimnazjum)
W konkursie wzięło, którzy udział 8 uczniów zaprezentowali po jednej pracy.
I miejsce – Barbara Wojewoda, ZS Stary Wiśnicz
II miejsce – Edyta Grabarz, ZS Nowy Wiśnicz
III miejsce – Sławomir Kowalski, ZS Nowy Wiśnicz

•    Kategoria: legenda (klasy IV – VI)
W konkursie uczestniczyło 12 osób, z których każda przedstawiła jeden utwór.
I miejsce – Katarzyna Krotos ZS Stary Wiśnicz
II miejsce – Agata Kowalska, ZS Nowy Wiśnicz
III miejsce – Klaudia Guzik, ZS Nowy Wiśnicz
                     Katarzyna Wiercioch, ZS Nowy Wiśnicz

•    Kategoria: limeryk (klasy IV – VI)
W tej kategorii wzięło udział 26 uczniów, którzy przysłali 56 prac.
I miejsce – Damian Tabor, ZS Nowy Wiśnicz
II miejsce – Agata Kowalska, ZS Nowy Wiśnicz
III miejsce – Marcin Palej, Szkoła Filialna w Połomiu Dużym
                     Dominik Przechrzta, ZS Nowy Wiśnicz


GMINNY KONKURS HISTORYCZNY (dla klas IV – VI)

I miejsce – ZS Nowy Wiśnicz (Anna Odrzywałek, Magdalena Domas, Wojciech Dziok)
II miejsce – ZS Królówka (Aleksandra Dziadoń, Anna Goc, Patrycja Mączka)
III miejsce – ZS Stary Wiśnicz (Katarzyna Krotos, Anna Duch)

GMINNY KONKURS WIEDZY O NOWYM WIŚNICZU (dla klas III SP)

I miejsce – Faustyna Zaleśna, ZS Królówka
II miejsce – Piotr Makarewicz, ZS Królówka
                    Krzysztof Kokoszka, ZS Kobyle
III miejsce – Edyta Trylińska, ZS Nowy Wiśnicz


GMINNY KONKURS PLASTYCZNY

•    Kategoria: ilustracja do legendy (dla klas 0 – III SP)
Do konkursu zgłoszono 134 prace.
Nagrody równorzędne:
Karol Kokoszka, ZS Nowy Wiśnicz
Aleksandra Wojciechowska, ZS Kobyle
Jakub Adamczyk, ZS Nowy Wiśnicz
Katarzyna Widełka, ZS Stary Wiśnicz
Julia Gargul, Szkoła Filialna w Połomiu Dużym
Aleksandra Marszałek, ZS Królówka
Mateusz Goc, ZS Nowy Wiśnicz
Aleksandra Czubala, Szkoła Filialna w Połomiu Dużym
Dominika Dragan, ZS Kobyle
Aleksandra Tota, ZS Kobyle

Wyróżnienia:

Karol Trzeciak, Szkoła Filialna w Połomiu Dużym
Faustyna Zaleśna, ZS Królówka
Aleksandra Gołdas, ZS Królówka
Eryk Suchoński, SP Chronów
Gabriela Mucha, ZS Królówka
Patrycja Kupiec, ZS Królówka
Olga Łukasik, ZS Nowy Wiśnicz
Patrycja Joniec, ZS Nowy Wiśnicz
Piotr Brzegowy, ZS Królówka
Gabriela Kołodziej, ZS Królówka

•    Kategoria: widokówka z Nowego Wiśnicza i okolic (dla klas IV – VI)
Do konkursu zgłoszono 52 prace
Nagrody równorzędne:
Julia Kopańczyk, ZS Nowy Wiśnicz
Zuzanna Cholewa, ZS Nowy Wiśnicz
Łukasz Kaim, ZS Nowy Wiśnicz
Dominika Janas, ZS Nowy Wiśnicz
Wyróżnienia:
Agnieszka Dźwigaj, ZS Nowy Wiśnicz
Dominika Biernat, ZS Kobyle
Sławomir Panna, ZS Nowy Wiśnicz
Piotr Grabarz, ZS Nowy Wiśnicz

•    Kategoria: widokówka z Nowego Wiśnicza i okolic ( gimnazjum)
Do konkursu zgłoszono 12 prac.
Nagrody równorzędne:
Joanna Więckowska, ZS Nowy Wiśnicz
Malwina Michno, ZS Nowy Wiśnicz

•    Kategoria: makieta przestrzenna (dla klas III SP)
Do konkursu zgłoszono 8 prac.
I miejsce – Świetlica przy ZS w Nowym Wiśniczu
II miejsce – Klasa III Połom Duży

Wyróżnienia:
Klasa III B z Zespołu Szkół w Nowym Wiśniczu
Klasa III C z Zespołu Szkół w Nowym Wiśniczu

KONKURS FOTOGRAFICZNY (dla gimnazjum)

Do konkursu zgłoszono 33 zdjęcia.
I miejsce – Michał Dziadoń, ZS Królówka
II miejsce – Justyna Załupska, ZS Królówka
III miejsce – Krystian Tworzydło, ZS Królówka
 

Nagrodzone prace bedziemy prezentować na naszym portalu

Bądź pierwszym który skomentuje

Dodaj komentarz