MECZ Limanovia – Szreniawa

logo Szreniawy

W niedzielę 28 marca 2010 roku "Szreniawa" rozegrała mecz o mistrzostwo IV ligi na wyjeździe z "Limanovią". Wygrała nasza drużyna 4:1 (2:1). Bramki dla "Szreniawy" zdobyli: Kiwacki dwie oraz Tarasek i Dzieński po jednej. Po tym spotkaniu "Szreniawa" zajmuje I miejsce w tabeli, mając dwa punkty przewagi nad trzema kolejnymi zespołami. Nasza drużyna rozegrała jednak o jedno spotkanie więcej i po rozegraniu zaległych spotkań, rywale mogą przeskoczyć" nas w tabeli.
Następne spotkanie "Szreniawa" rozegra już w środę 31 marca o godz. 15 na boisku w Wiśniczu z "Orkanem" Szczyrzyc.

{mgmediabot2}path=/video/mecze_sezon_2010/2_limanovia/limanovia.flv|popup=Kliknij aby obejrzeć skrót filmowy!|width=800|height=600{/mgmediabot2}

Bądź pierwszym który skomentuje

Dodaj komentarz