X jubileuszowy Międzygminny Rajd Rowerów Górskich

Jak co roku Publiczna Szkoła Podstawowa w Chronowie wraz z inicjatorem i głównym sponsorem imprezy burmistrzem mgr inż. Stanisławem Gaworczykiem zorganizowała X Międzygminny Rajd Rowerów Górskich.
 
X jubileuszowy Międzygminny Rajd Rowerów Górskich

 
Blisko pięćdziesięciu uczestników — uczniów dziewięciu szkół podstawowych i gimnazjów powiatu bocheńskiego, walczyło w trzech grupach wiekowych, na trasach o różnym stopniu trudności, o miejsca na podium i wartościowe nagrody, wśród których te najbardziej atrakcyjne to trzy rowery górskie ufundowane przez: Burmistrza Nowego Wiśnicza mgr inż. Stanisława Gaworczyka, Sołtysa Chronowa Tadeusza Kozioła oraz grupę sponsorską na czele z Panem Januszem Wąsem i Mirosławem Wnękiem.
Po zakończeniu rajdu wręczone zostały nagrody, wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy, które wręczyli Burmistrz Nowego Wiśnicza oraz Starosta Bocheński. Następnie uczestnicy i goście zostali zaproszeni na poczęstunek.
Dyrekcja szkoły, organizatorzy rajdu oraz młodzi kolarze dziękują pozostałym sponsorom, przedsiębiorcom z gminy Nowy Wiśnicz za ufundowane nagrody, które wywołały uśmiech i zadowolenie zwycięzców na twarzach pozostałych zawodników i gości zaproszonych na rajd.
Do zobaczenia w przyszłym roku!
 

Bądź pierwszym który skomentuje

Dodaj komentarz