Szczególny dzień w roku

Jest taki jeden, szczególny dzień w roku, w którym nasze kochane mamy i tatusiowie mają swoje święto. Przedszkolaki z Nowego Wiśnicza  uczciły ten dzień w sposób wyjątkowy.
Już od wielu tygodni dzieci uczyły się wierszy oraz tekstów piosenek. Z zapałem i ogromnym zaangażowaniem uczestniczył w licznych próbach. Wykonały również bardzo miłe upominki dla rodziców. I wreszcie nadszedł ten uroczysty dzień. W czwartek 28 maja w do sali widowiskowej MOK w Nowym Wiśniczu tlumnie przybyli goście. Uroczystego powitania dokonała pani dyrektor Teresa Nicze.
 
 

 

Jako pierwsze swój repertuar zaprezentowały maluszki pod kierunkiem pani Grażyny Mroczek i pani Katarzyny Stabrawy. Recytowały wiersze, śpiewały piosenki. Na koniec wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane upominki. Ich występ oczarował wszystkich. Rodzice byli dumni, szczęśliwi i wzruszeni występem najmłodszych przedszkolaków.
Zaraz po maluchach na scenę wkroczyły czterolatki ze swoją panią Ireną Goryczko. Dzieci przebrały się za kwiaty i owady. Wszystkim najbardziej podobały się kolorowe, pełne wdzięku motylki i ważki. Rodzice nagrodzili ich występ gorącymi brawami.
Pięciolatki pod kierunkiem pani Magdaleny Polek i pani Małgorzaty Tobiasz odegrały przedstawienie pt. „Na jagody”. Wprowadziły zebranych w scenerię Jagodowego Królestwa, zamieszkiwanego przez Panny Borówczanki i Jagodowych Królewiczów oraz rządzonego przez Jagodowego Króla. Przeniosły do świata, gdzie: „Kwiaty, zioła pochylają wonne czoła” i gdzie „gaj był jagodowy”. Rodzicom bardzo spodobały się tańce i piosenki małych aktorów.
Jako ostatnie wystąpiły sześciolatki, przygotowane przez panie Agatę Krotos i Annę Smędę odgrywając przedstawienie pt. „Brzydkie Kaczątko”. Wszystkim podobały się pomysłowe stroje, taniec żabek, a także niezwykle wzruszająca piosenka pt. „Pięknie jest żyć”.
Rodzice naszych przedszkolaków byli bardzo wzruszeni. Niejedna z Mam ukradkiem ocierała napływające do oczu łzy. Wszystkim rodzicom bardzo podobały się własnoręcznie wykonane przez dzieci prezenty. Oklaskom nie było końca.
Po skończonej części artystycznej dzieci zaprosiły przybyłych gości na kiermasz prac plastycznych. Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze.

 

Te chwile z pewnością pozostaną długo w pamięci zarówno rodziców, jak również ich uzdolnionych pociech.

Jako pierwsze swój repertuar zaprezentowały maluszki pod kierunkiem pani Grażyny Mroczek i pani Katarzyny Stabrawy. Recytowały wiersze, śpiewały piosenki. Na koniec wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane upominki. Ich występ oczarował wszystkich. Rodzice byli dumni, szczęśliwi i wzruszeni występem najmłodszych przedszkolaków.
Zaraz po maluchach na scenę wkroczyły czterolatki ze swoją panią Ireną Goryczko. Dzieci przebrały się za kwiaty i owady. Wszystkim najbardziej podobały się kolorowe, pełne wdzięku motylki i ważki. Rodzice nagrodzili ich występ gorącymi brawami.
Pięciolatki pod kierunkiem pani Magdaleny Polek i pani Małgorzaty Tobiasz odegrały przedstawienie pt. „Na jagody”. Wprowadziły zebranych w scenerię Jagodowego Królestwa, zamieszkiwanego przez Panny Borówczanki i Jagodowych Królewiczów oraz rządzonego przez Jagodowego Króla. Przeniosły do świata, gdzie: „Kwiaty, zioła pochylają wonne czoła” i gdzie „gaj był jagodowy”. Rodzicom bardzo spodobały się tańce i piosenki małych aktorów.
Jako ostatnie wystąpiły sześciolatki, przygotowane przez panie Agatę Krotos i Annę Smędę odgrywając przedstawienie pt. „Brzydkie Kaczątko”. Wszystkim podobały się pomysłowe stroje, taniec żabek, a także niezwykle wzruszająca piosenka pt. „Pięknie jest żyć”.
Rodzice naszych przedszkolaków byli bardzo wzruszeni. Niejedna z Mam ukradkiem ocierała napływające do oczu łzy. Wszystkim rodzicom bardzo podobały się własnoręcznie wykonane przez dzieci prezenty. Oklaskom nie było końca.
Po skończonej części artystycznej dzieci zaprosiły przybyłych gości na kiermasz prac plastycznych. Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze.

Te chwile z pewnością pozostaną długo w pamięci zarówno rodziców, jak również ich uzdolnionych pociech.

Bądź pierwszym który skomentuje

Dodaj komentarz