Konkurs recytatorski – Kto ty jesteś?

    11 marca 2009 r. w Zespole Szkół w Królówce odbył się VIII Gminny Konkurs Recytatorski, „Kto Ty jesteś?”
    Konkurs przygotowały nauczycielki nauczania zintegrowanego: mgr Jolanta Łękawa, mgr Barbara Cygan, mgr Alina Daniec, mgr Danuta Palich.
    W konkursie uczestniczyło 41 osób z klasy 0, i I-III z Zespołu Szkół w Nowym Wiśniczu, Zespołu Szkół w Starym Wiśniczu, Szkoły Podstawowej w Chronowie i Połomiu Dużym, Zespołu Szkół w Kobylu oraz Zespołu Szkół w Królówce.
    Recytacja konkursowych wierszy była oceniana w czterech kategoriach wiekowych.
 
Konkurs recytatorski 

 

Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwała komisja w składzie:

  • Doradca metodyczny mgr Alicja Świątek,
  • Dyrektor MOK w Nowym Wiśniczu Leszek Marszałek,
  • Dyrektor Z.S. w Królówce mgr Danuta Duś,
  • Polonistka Z.S. w Królówce mgr Wiesława Jewuła.

Po wysłuchaniu recytacji wierszy komisja ogłosiła wyniki.

Klasa 0
I miejsce Filip Wołowczyk – Z.S. w Królówce op. mgr Barbara Cygan
II miejsce Sabina Trzaska – Z.S. w Nowym Wiśniczu op. mgr Małgorzata Wiśniewska – Rogal
III miejsce Marika Karteczka – Z.S. w Królówce op. mgr Barbara Cygan
Wyróżnienie Paweł Marszał – Z.S. w Królówce op. mgr Barbara Cygan
 
Klasa I
I miejsce Natalia Widełka – Z.S. w Starym Wiśniczu op. mgr Jolanta Łacna
II miejsce Mateusz Kulas – Sz. P Połom Duży op. mgr Barbara Kokoszka
III miejsce Weronika Maź – Z.S. w Starym Wiśniczu op. mgr Jolanta Łacna
III miejsce Aleksandra Mochel – Z.S. w Królówce op. mgr Danuta Palich
Wyróżnienia

  • Natalia Chrzan – Z.S. w Królówce op. mgr Danuta Palich
  • Wiktoria Śleboda – Sz. P Połom Duży op. mgr Barbara Kokoszka

Klasa II
I miejsce Oliwia Do Tung – Sz.P. w Chronowie  op. mgr Łazowska
II miejsce Aleksandra Kapcia – Z.S. w Królówce op. mgr Alina Daniec
III miejsce Maria Konior – ZS w Nowym Wiśniczu op. mgr Marta Bielewicz
Wyróżnienia:

  • Wioletta Kaczmarczyk – ZS w Starym Wiśniczu mgr Janina Hojnik
  • Dominika Wrona – Sz.P. w Chronowie mgr Anna Łazowska
  • Piotr Makarewicz – ZS w Królówce mgr Alina Daniec
  • Klaudia Zym – ZS w Królówce mgr Alina Daniec

Klasa III
I miejsce Rafał Janioł – ZS w Królówce mgr Jolanta Łękawa
II miejsce Paulina Fulara – Sz. P. w Chronowie mgr Marzena Sumara
III miejsce Michał Marszałek – ZS w Królówce mgr Jolanta Łękawa
III miejsce Magdalena Mucha – ZS w Królówce mgr Jolanta Łękawa
Wyróżnienia:

  • Marek Kaczmarczyk – ZS w Kobylu mgr Monika Biga
  • Kamil Śliwa – ZS w Starym Wiśniczu mgr Renata Tworzydło
  • Anna Tekiela – ZS w Starym Wiśniczu mgr Alfreda Borgula
  • Zuzanna Zagórska – Sz.P. Połom Duży mgr Bogumiła Sarna

 

Pozostali uczniowie otrzymali dyplomy za udział w konkursie.
Dwoje uczniów otrzymało karnety rodzinne dla 4 osób do Kopalni Soli w Bochni przekazane przez panią metodyk mgr Alicję Światek.

Bądź pierwszym który skomentuje

Dodaj komentarz