Ferie z solą w tle zakończone

Mimo, iż zakończył się czas feryjnego wypoczynku uczestnicy zajęć zorganizowanych w ramach programu „Nieznany smak soli” w Świetlicy Wiejskiej w Kopalinach wciąż mile wspominają spędzony tam czas. Dziś swoimi wrażeniami dzieli się Paulina Goryczka


    Po dziewięciu dniach, które upłynęły pod znakiem gier edukacyjnych, czytania lektur zabaw i konkursów, nadszedł czas na zakończenie projektu p.n. „Nieznany Smak Soli”, który został zrealizowany w naszej kopalińskiej świetlicy.
 
Uczestnicy programu Nieznany smak soli
 

    Ostatnie spotkanie było bardzo ekscytujące. Rywalizacja między drużynami była bardzo zacięta. Do końca nie było wiadomo, która z drużyn zwycięży. Jednak zanim nadszedł czas na rozstrzygnięcie, pan dyrektor MOK Leszek Marszałek wręczył naszym opiekunom dyplomy, kwiaty i małe solne upominki. My, w dowód wdzięczności nagrodziliśmy wszystkich brawami a pana dyrektora uhonorowaliśmy złotym medalem oczywiście z masy solnej, za pierwsze miejsce w organizacji projektu.
    Następnie nadszedł czas na ostatnią konkurencję. Wszyscy chcieli wygrać, jednak pierwsze miejsce zdobyła drużyna żółtych. Drugie – czerwoni, trzecie – niebiescy i czwarte – zieloni. Otrzymaliśmy pamiątkowe medale, a dla wszystkich zostały zakupione gry planszowe i puzzle, aby umilić spotkania w świetlicy. Na końcu zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcia. Jesteśmy zadowoleni z udziału w tym projekcie i mamy nadzieję, że to nie ostatni w naszej świetlicy. Tę zimową przygodę pełną wrażenia będziemy pamiętać bardzo długo.

Bądź pierwszym który skomentuje

Dodaj komentarz