Szkolenie EFS w Wiśniczu

    W dniach 11-12 lutego 2009 roku w sali obrad wiśnickiego ratusza odbywa się szkolenie dla dyrektorów szkół i zespołów nauczycieli w ramach „Europejskiego Funduszu Społecznego” zorganizowane przez nauczyciela doradcę Alicję Świątek we współpracy z Regionalnym Ośrodkiem EFS – Fundacją im. Hetmana Jana Tarnowskiego w Tarnowie.
 
Szkolenie EFS w Wiśniczu 

    W szkoleni, które prowadzi pani Ewa Chomniak bierze udział 20 osób ze szkół z terenu naszej gminy: z Nowego i Starego Wiśnicza, Kobyla, Królówki oraz gmin współpracujących: Bochni (z miejskich Przedszkoli Nr 1 i 6), Łapanowa (Gimnazjum w Łapanowie i Publicznej Szkoły Podstawowej w Sobolowie), Trzciany (z Publicznej Szkoły Podstawowej w Leszczynie) i Drwini (z zespołów szkół w Drwini i Dziewinie).
    Nauczyciele biorący udział w szkoleniu przygotują dla swoich szkół koncepcje projektów do Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Priorytet 9: Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach np. 9.1 Wyrównywanie szans edukacyjnych, 9.2 Rozbudowa oferty i podnoszenie jakości kształcenia zawodowego, 9.5 Oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich.
 
Szkolenie EFS w Wiśniczu
    Po zakończeniu szkolenia nauczyciele będą mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji, w trakcie których będą mogli uzyskać pomoc w zakresie przygotowania wniosków, wypełnienia formularzy i zabrania niezbędnych dokumentów.
 
Szkolenie EFS w Wiśniczu 
 
Szkolenie EFS w Wiśniczu
 
Szkolenie EFS w Wiśniczu 

Bądź pierwszym który skomentuje

Dodaj komentarz