WIŚNICZ W KWIATACH – rozstrzygnięcie konkursu

WIŚNICZ W KWIATACH
    Wczoraj tj. 23 października 2008 r. w Ośrodku Edukacji Regionalnej w Starym Wiśniczu odbyło się rozstrzygnięcie konkursu WIŚNICZ W KWIATACH, wręczenie nagród oraz otwarcie pokonkursowej wystawy fotografii, na których uwiecznione zostały biorące w konkursie ogródki.
    Ogłoszony przez Burmistrza Nowego Wiśnicza oraz Miejski Ośrodek Kultury konkurs, jest kontynuacją pomysłu wprowadzonego przez założycielkę Klubu Seniora, Marię Koniuch a kontynuowanego przez Bazylego Szczepaniaka.
 
WIŚNICZ W KWIATACH 

 

WIŚNICZ W KWIATACH 

    10 i 11 września jury konkursowe w składzie: Cecylia Piech, Grażyna Janik, Sabina Morońska obejrzało zgłoszone do konkursu ogródki.
 
WIŚNICZ W KWIATACH 
 
 
 
Największe uznanie komisji artystycznej otrzymał ogród Pani Stefanii Babraj z Królówki, który nagrodzony został Nagrodą Specjalną.
 
 
 WIŚNICZ W KWIATACH
 
 
 
 
Jury konkursowe postanowiło też przyznać trzy równorzędne Nagrody dla:
  • Pani Anny Bienias z Połomia Dużego
  • Pani Urszuli Nalepka ze Starego Wiśnicza
  • Muzeum Ziemi Wiśnickiej.
    
 
 
    Czwartkowe spotkanie rozpoczęło się multimedialną prezentacją ogrodów biorących udział w konkursie, następnie ogłoszone zostały wyniki, wręczone nagrody i otwarta wystawa. Po oficjalnej części, zebrani przy wspólnym stole dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniami na temat uprawy kwiatów i ozdobnych roślin.
 
 
 
 
 
{mosimage} 
 
{mosimage} 
 

    Już dziś zapraszamy wszystkich kochających rośliny do udziału w przyszłorocznej edycji konkursu.

 
   
Zapraszamy Państwa także na wirtualną wędrówkę szlakiem barw, zapachów i różnorodności roślin zadomowionych w ogródkach Wiśnickiej Ziemi, które na naszej stronie pokażemy w ciągu najbliższych dni.

Bądź pierwszym który skomentuje

Dodaj komentarz