VII BIEG KMITÓW 2008 – Fotorelacja

11 października 2008 roku w Nowym Wiśniczu odbył się VII już z kolei Bieg Kmitów. Było ‘wystrzałowo’, ponieważ na rozpoczęcie i zakończenie imprezy nastąpiły efektowne wystrzały armatnie ze specjalnie sprowadzonej na tę okazję armaty.

Pogoda dopisała. Poranna mgła opadła bardzo szybko i wyjrzało cieplutkie jesienne słońce.

Chętnych do uczestniczenia w zawodach z roku na rok przybywa. Tym razem było ich 480. Podczas rozgrywek panowała atmosfera iście rodzinna. Poszczególne szkoły i klasy oraz nauczyciele i wychowawcy dopingowali swoich zawodników. Często dzieci uczestniczące w zawodach przyjechały wraz z rodzicami.

Zwycięzcy otrzymali atrakcyjne rzeczowe nagrody – grupy Szkoła Podstawowa od 1-9 miejsca, grupy Gimnazjum od 1-8 miejsca, Dorośli od 1-6 miejsca.  Wszyscy uczestnicy biegu otrzymali dyplomy. Każda grupa biegaczy po zakończeniu biegu była zaproszona na przekąskę i napoje.

VII Bieg Kmitów

 

 

 

 

 

 

 

 

Miejsca, które zajęli zawodnicy w poszczególnych grupach:

Dziewczęta – Kl. III – Szkoła Podstawowa

1.    Beata Goryczka – Nowy Wiśnicz
2.    Aleksandra Włodzimirow – Nowy Wiśnicz
3.    Katarzyna Truś – Stary Wiśnicz
4.    Justyna Kukla – Chronów
5.    Natalia Piszczek – Nowy Wiśnicz
6.    Martyna Kulas – Kobyle
7.    Wiktoria Stec – Kobyle
8.    Paulina Fulara – Chronów
9.    Justyna Tota – Chronów

Chłopcy – Kl. III – Szkoła Podstawowa
1.    Marcin Palej – Połom Duży
2.    Arkadiusz Goryczka – Nowy Wiśnicz
3.    Jakub Panna – Nowy Wiśnicz
4.    Kamil Cabała – Stary Wiśnicz
5.    Jakub Daniec – Połom Duży
6.    Bartosz Zygmunt  – Chronów
7.    Robert Hyży – Nowy Wiśnicz
8.    Wiktor Czubala – Połom Duży
9.    Łukasz Wąs – Chronów

 Dziewczęta – Kl. IV – Szkoła Podstawowa
1. Aleksander Zelek – Nowy Wiśnicz
2. Gabriela Nalepka – Stary Wiśnicz
3. Paulina Sułek – Nowy Wiśnicz
4. Karolina Fulara – Chronów
5. Karolina Nalepka – Stary Wiśnicz
6. Karolina Kula – Nowy Wiśnicz
7. Klaudia Żołna – Królówka
8. Justyna Wojkowska – Kobyle
9. Kinga Klupa – Stary Wiśnicz

Chłopcy – Kl. IV – Szkoła Podstawowa
1. Patryk Zym – Nowy Wiśnicz
2. Karol Stary – Muchówka
3. Karol Mus – Królówka
4. Jacek Wójcik – Królówka
5. Michał Łącki – Królówka
6. Łukasz Zgłobicki – Królówka
7. Mateusz Pogwizd – Nowy Wiśnicz
8. Miłosz Golemiec – Kobyle
9. Karol Dźwigaj – Muchówka

Dziewczęta – Kl. V – Szkoła Podstawowa
1. Sylwia Maciejasz – Muchówka
2. Sabina Zgłobicka – Królówka
3. Marzena Samek – Stary Wiśnicz
4. Patrycja Wołowczyk – Królówka
5. Dominika Żołna – Królówka
6. Paulina Kolarz – Stary Wiśnicz
7. Aleksander Dziadoń – Królówka
8. Sara Zawicka – Chronów
9. Katarzyna Stec – Stary Wiśnicz

Chłopcy – Kl. V – Szkoła Podstawowa
1. Konrad Kowalik – Tarnów
2. Krzysztof Biłos – Królówka
3. Michał Rębilas – Nowy Wiśnicz
4. Dominik Widełka – Stary Wiśnicz
5. Wojciech Komasa – Królówka
6. Mateusz Bratek – Królówka
7. Jakub Adamczyk – Nowy Wiśnicz
8. Krystian Zelek – Królówka
9. Kamil
Półtorak – Mikluszowice

 Dziewczęta – Kl. VI – Szkoła Podstawowa
1. Klaudia Łysyk – Chronów
2. Paulina Bogucka – Stary Wiśnicz
3. Kinga Samek – Stary Wiśnicz
4. Joanna Porwisz – Kobyle
5. Małgorzata Duch – Stary Wiśnicz
6. Patrycja Półtorak – Mikluszowice
7. Kinga Góral – Kobyle
8. Justyna Nalepka – Stary Wiśnicz
9. Sylwia Szewczyk – Muchówka

Chłopcy – Kl. VI – Szkoła Podstawowa
1. Stanisław Schab – Tarnów
2. Daniel Zym – Nowy Wiśnicz
3. Mateusz Samek – Stary Wiśnicz
4. Daniel Stabrawa – Królówka
5. Daniel Bukowiec – Stary Wiśnicz
6. Dawid Mochel – Muchówka
7. Bartłomiej Salawa – Nowy Wiśnicz
8. Kamil Bienias – Nowy Wiśnicz
9. Grzegorz Mus – Królówka

Dziewczęta – Kl. I – Gimnazjum
1. Paulina Zgłobicka – Królówka
2. Paulina Gawłowicz – Mikluszowice
3. Katarzyna Trzmiel – Nowy Wiśnicz
4. Jolanta Tokarczyk – Nowy Wiśnicz
5. Izabela Stochel – Królówka
6. Kinga Gaworczyk – Nowy Wiśnicz
7. Klaudia Stec – Nowy Wiśnicz
8. Joanna Tokarczyk – Nowy Wiśnicz
9. Iwona Chorąży – Królówka

Chłopcy – Kl. I – Gimnazjum
1. Aleksander Zawicki – Kobyle
2. Dawid Wełna – Nowy Wiśnicz
3. Krystian Cybura – Królówka
4. Tomasz Kupczyk – Nowy Wiśnicz
5. Kamil Zelek – Królówka
6. Mateusz Mitoraj – Nowy Wiśnicz
7. Marcinek Gnutek – Królówka
8. Paweł Świątek – Nowy Wiśnicz

Dziewczęta – Kl. II – Gimnazjum
1. Sylwia Brydniak – Nowy Wiśnicz
2. Natalia Małek – Stary Wiśnicz
3. Edyta Kaczmarczyk – Stary Wiśnicz
4. Kinga Mączka – Królówka
5. Karolina Wielgus – Królówka
6. Anna Kamyczek – Stary Wiśnicz
7. Beata Brydniak – Królówka
8. Marzena Piech – Nowy Wiśnicz

Chłopcy – Kl. II – Gimnazjum
1. Paweł Budzyn – Mikluszowice
2. Piotr Kokoszka – Stary Wiśnicz
3. Adam Rębilas – Nowy Wiśnicz
4. Rafał Brzegowy – Stary Wiśnicz
5. Sylwester Opoka – Nowy Wiśnicz
6. Tomasz Górski – Nowy Wiśnicz
7. Marian Łącki – Królówka
8. Florian Kukla – Królówka

Dziewczęta – Kl. III – Gimnazjum

1. Anna Mikler – Mikluszowice
2. Małgorzata Łabuz – Królówka
3. Maria Brzegowa – Królówka
4. Wiktoria Brzegowa – Królówka
5. Izabela Łysyk – Kobyle
6. Andżelika Banaś – Nowy Wiśnicz
7. Maria Liszka – Kobyle
8. Magdalena Kaczmarczyk – Kobyle

Chłopcy – Kl. III – Gimnazjum
1. Józef Zawadzki – Kobyle
2. Łukasz Gardziel – Kobyle
3. Tomasz Dziadoń – Nowy Wiśnicz
4. Grzegorz Chorąży – Królówka
5. Rafał Małek – Stary Wiśnicz
6. Michał Dźwigaj – Nowy Wiśnicz
7. Dominik Trystuła – Nowy Wiśnicz
8. Michał Panna – Nowy Wiśnicz

Kobiety – grupa  open – Dorośli

1. Magdalena Zambrowska
2. Jolanta Mroczek

Mężczyźni  grupa  open – Dorośli

1. Kamil Dźwigaj
2. Marcin Motak
3. Damian Cybura
4. Bartłomiej Sowiński
5. Adam Zambrowski

Bądź pierwszym który skomentuje

Dodaj komentarz