Indywidualne biegi przełajowe

    26 września 2008 r. na wiśnickim stadionie odbyły się dawno oczekiwane przez dzieci i młodzież Igrzyska Młodzieży Szkolnej oraz Gimnazjada w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców.
Po długotrwałej deszczowej pogodzie zaświeciło dla naszych dzieci słońce i pozwoliło na przeprowadzenie biegów przełajowych. Wzięły w niej udział dzieci ze szkół podstawowych od klasy czwartej wzwyż i młodzież gimnazjalna ze wszystkich szkół naszej gminy.
 
 

WYNIKI ZAWODÓW:

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ:

 
Dziewczęta /dystans 800 m/:

Klasa IV

  1. Aleksandra Zelek SP Nowy Wiśnicz
  2. Gabriela Nalepka SP Stary Wiśnicz
  3. Klaudia Żołna SP Królówka
  4. Paulina Sułek SP Nowy Wiśnicz
  5. Kinga Klupa SP Stary Wiśnicz
  6. Karolina Fulara SP Chronów

Klasa V

  1. Sabina Zgłobicka SP Królówka
  2. Sylwia Maciejarz  SP Muchówka 
  3. Patrycja Wołowczyk SP Królówka
  4. Marzena Samek SP Stary Wiśnicz
  5. Dominika Żołna SP Królówka
  6. Sara Zawicka SP Chronów

Klasa VI

  1. Kinga Samek  SP Stary Wiśnicz
  2. Klaudia Łysyk SP Chronów
  3. Paulina Bogucka SP Stary Wiśnicz
  4. Małgorzata Duch SP Stary Wiśnicz
  5. Małgorzata Żołna SP Nowy Wiśnicz
  6.  Magdalena Biłos SP Królówka

Chłopcy /dystans 1000 m/:

Klasa IV

  1. Patryk Zym SP Nowy Wiśnicz
  2. Karol Stary SP Muchówka
  3. Łukasz Zgłobicki SP Królówka
  4. Kazimierz Kukla SP Muchówka
  5. Michał Łącki SP Królówka
  6. Karol Mus SP Królówka

Klasa V

  1. Wojciech Komasa SP Królówka
  2. Karol Brzegowy SP Muchówka
  3. Michał Rębilas SP Nowy Wiśnicz
  4. Krzysztof Biłos SP Królówka
  5. Bratek Mateusz SP Królówka
  6. Brzegowy Karol SP Królówka

Klasa VI

  1. Daniel Bukowiec SP Stary Wiśnicz
  2. Dawid Mochel  SP Muchówka
  3. Bartłomiej Salama SP Nowy Wiśnicz
  4. Piotr Kulas SP Nowy Wiśnicz
  5. Paweł Kokoszka SP Kobyle
  6. Kamil Bienias SP Nowy Wiśnicz   
GIMNAZJADA:

 
Dziewczęta /dystans 1000 m/:

Klasa I

  1. Zgłobicka Paulina ZS Królówka
  2. Trzmiel Katarzyna ZS Nowy Wiśnicz
  3. Stochel Izabela  ZS Królówka
  4. Krzywda Katarzyna  ZS Nowy Wiśnicz
  5. Tokarczyk Jolanta ZS Nowy Wiśnicz
  6. Stec Klaudia ZS Królówka

Klasa II

  1. Brydniak Sylwia ZS Nowy Wiśnicz
  2. Brydniak Beata  ZS Królówka
  3. Mączka Kinga ZS Królówka
  4. Fortuna Małgorzata ZS Królówka
  5. Kamyczek Anna  ZS Stary Wiśnicz
  6. Kaczmarczyk Edyta ZS Stary Wiśnicz

Klasa III

  1. Łabuz Małgorzata ZS Królówka
  2. Banaś Andżelika  ZS NowyWiśnicz
  3. Brzegowa Wiktoria ZS Królówka
  4. Chłopek Małgorzata ZS Nowy Wiśnicz
  5. Bakalarz Aneta ZS Kobyle

Chłopcy /dystans 1500 m/:

Klasa I

  1. Tabor Dominik ZS Nowy Wiśnicz
  2. Zawidzki Aleksander ZS Kobyle
  3. Cybura Krystian ZS Królówka
  4. Wełna Dawid ZS Nowy Wiśnicz
  5. Kupczyk Tomasz ZS Nowy Wisnicz
  6. Zelek Kamil ZS Królówka

Klasa II

  1. Kokoszka Piotr ZS Stary Wiśnicz
  2. Rębilas Adam ZS Nowy Wiśnicz
  3. Brzegowy Rafał ZS Stary Wiśnicz
  4. Filipek Marcin ZS Nowy Wiśnicz
  5. Łącki Mariusz ZS Królówka
  6. Ochel Dominik  ZS Nowy Wiśnicz

Klasa III

  1. Nowak Tomasz ZS Nowy Wiśnicz
  2. Zawadzki Józef ZS Kobyle
  3. Kural Paweł ZS Kobyle
  4. Kupiec Jakub ZS Nowy Wiśnicz
  5. Kukla Domink ZS Stary Wisnicz
  6. Opoka Sylwester ZS Nowy Wiśnicz

 

Bądź pierwszym który skomentuje

Dodaj komentarz