Nowy dyrektor w starej szkole

    Od nowego roku szkolnego nastąpiła zmiana na stanowisku zastępcy dyrektora Zespołu Szkół w Nowym Wiśniczu. Nowym dyrektorem „starej” szkoły została pani mgr Agnieszka Odrzywałek.
 
 Agnieszka Odrzywałek
 

    Pani Agnieszka z pochodzenia jest wiśniczanką i jak sama mówi bardzo związana jest z rodzinnym miastem, w którym mieszka wraz z mężem i trójką dzieci. Po ukończeniu Szkoły Podstawowej w Nowym Wiśniczu oraz Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych, studiowała w krakowskiej Wyższej Szkole Pedagogicznej, na której ukończyła dwa kierunki: nauczanie początkowe oraz wychowanie przedszkolne. Jest również absolwentką studiów podyplomowych na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, na kierunku gimnastyka korekcyjna.
    Od wielu lat pracuje jako pedagog w różnych szkołach. Przez ostatnie 10 lat pracowała jako nauczyciel nauczania zintegrowanego w Zespole Szkół w Królówce, gdzie prowadziła również zajęcia z gimnastyki korekcyjnej. W szkole podstawowej w Wiśniczu nowa Pani Dyrektor również zajmuje się nauczaniem zintegrowanym.
 
Agnieszka Odrzywałek 

Bądź pierwszym który skomentuje

Dodaj komentarz