MECZ Polan- Szreniawa

W rozegranym w środę 3 września 2008 r. meczu drużyna Kris-Srzeniawa pokonała na wyjeździe drużynę Polan Żabno w stosunki 2:0 (0:0). Jedną bramkę dla naszej drużyny zdobył Paweł Gawęcki a druga była samobójcza. Po VI kolejce nasza drużyna zajmuje aktualnie V miejsce w tabeli. Dokładną tabelę po każdej kolejce rozgrywek zainteresowani mogą znaleźć na stronie internetowej: www.90minut.pl .
W naszej drużynie bardzo dobre spotkanie rozegrał bramkarz Krzysztof Gawąd, który obronił wiele groźnych strzałów przeciwników i został zaliczony do 11 najlepszych piłkarzy kolejki.

 
MECZ Polan- Szreniawa

 
MECZ Polan- Szreniawa
 
MECZ Polan- Szreniawa
 
MECZ Polan- Szreniawa
 
MECZ Polan- Szreniawa
 
MECZ Polan- Szreniawa
 
{mosimage} 

Bądź pierwszym który skomentuje

Dodaj komentarz