Wakacje w bibliotece w Królówce.

    W celu urozmaicenia letniego wypoczynku dzieciom pozostającym w domu biblioteka filialna w Królówce w czerwcu i w lipcu organizowała spotkania o charakterze plastyczno- literackim. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony stałych czytelników biblioteki, jak również dzieci przybyłych do Królówki na wakacje.
 
BIBLIOTEKA W KRÓLÓWCE
 

BIBLIOTEKA W KRÓLÓWCE
 
    Młodzi czytelnicy podczas zajęć wspólnie malowali, rysowali, rozwiązywali krzyżówki, słuchali bajek czytanych przez starszych kolegów lub bibliotekarkę. Wiele prac własnoręcznie wykonanych przez uczestników tych spotkań zostało uwiecznionych na zdjęciach, liczne podziwiać będzie można do końca września na towarzyszącej zajęciom wystawce. Biblioteka starała się zapewnić dzieciom podczas wakacyjnego wypoczynku szereg zabaw rozwijających ich talenty plastyczne i literackie. W gronie rówieśników czas upływał szybko, pobudzając i rozwijając wyobraźnię młodego czytelnika, dostarczał doskonałej zabawy.
 
BIBLIOTEKA W KRÓLÓWCE
    Ponadto należy przypomnieć, iż przez cały okres wakacji trwa konkurs czytelniczy, w którym mogą brać udział dzieci od lat 7 do 16. Na czytelników, którzy przeczytają najwięcej książek czekają atrakcyjne nagrody książkowe. Uroczyste rozdanie nagród nastąpi 19 września o godz. 16.00.
 
BIBLIOTEKA W KRÓLÓWCE
 
BIBLIOTEKA W KRÓLÓWCE 

Bądź pierwszym który skomentuje

Dodaj komentarz