Casting do filmu Janosik

W piątek 4 lipca w godzinach 16.00 -19.30 w sali widowiskowej MOK w Nowym Wiśniczu agencja castingowej Outside na zlecenie Agnieszki Holland przeprowadziła casting na statystów i epizodystów do filmu pt. "Janosik".
Poszukiwane były młode dziewczyny do ról góralek, młodzi chłopcy do ról juhasów, oraz starsi panowie, którzy mogliby zagrać zbójników – osoby z długimi włosami w naturalnych kolorach, panowie z wąsami o interesujących wyrazistych rysach twarzy.
Na casting w Wiśniczu zgłosiło się 17 osób, głównie ludzie młodzi ale, także dzieci oraz dorośli. Nie wszyscy prezentowali poszukiwany przez producentów typ urody, ale udział w castingu dla niektórych może być szansą na udział np.: reklamie. Każdy z biorących udział w castingu musiał najpierw wypełnić ankietę, a następnie przedstawić się przed kamerą, podać swój numer kontaktowy oraz powiedzieć kilka słów o sobie. Następnie pracownicy agencji castingowej zachęcali do pokazania próbki umiejętności aktorskich lub wokalnych. Na zakończenie wykonywana była mała sesja zdjęciowa.
 
CASTING
 
    Castingowym zmaganiom towarzyszyło wiele zabawnych sytuacji oraz miła atmosfera.
 
CASTING
 
CASTING  

Bądź pierwszym który skomentuje

Dodaj komentarz